Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz C 200 CDI redesign

2 200 ЕУР

Се продава од: Peco Вчера 12:37 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Седан
Марка
Mercedes-Benz
Модел
200
Se prodava Mercedes C200 CDI 76kw 101hp
Voziloto e vo dobra sostojba bez problem.
Ima korozija
registriran do maj 2019

potrosuvacka 5l/100km
Leaflet
Кон почеток