Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz E200 -04

6 000 ЕУР

Се продава од: Esat 25 окт. 21:08 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Дебар
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Mercedes-Benz
Модел
200
Kollata e vo perfektna sostojba, redovno servisirana, garazhirana, Full oprema kollata ima i zimski gumi so bandashi.Menjac avtomatski.Bez zameni samo kesh.Cenata Ne e fiksna Broj na kontak 070-722-810
Leaflet
Кон почеток