Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz E200

4 700 ЕУР

Се продава од: Emran Ajdaroski 06 јан. 12:47 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сина
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Mercedes-Benz
Модел
200
Se prodava Mercedes E200
2004g
4 novi gumi
Registiran
Servis
Kolata e vo odlicna sostojba
MOZE ZAMENA
MOZE ZAMENA
Emran Ajdaroski
070600915
Leaflet
Кон почеток