Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes C 200 -01

4 390 ЕУР

Се продава од: Mercedes 30 септ. 20:03 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Бутел, Скопjе
Стил на каросерија
Седан
Марка
Mercedes-Benz
Модел
200
Se prodava Mercedes c200 cdi 2001g reg do 09/2017vo odlicna sostojba so full oprema vredi da se vidi
Mercedes
071 234 337
Leaflet
Кон почеток