Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes 200 -04

5 000 ЕУР

Се продава од: ekstra zamena 08 мар. 20:35 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Седан
Марка
Mercedes-Benz
Модел
200
Mercedes 124 dizel 1993 god ne e registriran i opel korsa 1.3 dizel 2004 god registrirana do 16 02 2017 god gi davam za zamena za c klasa ponovo ot 2000 god korsata ima napraveno kompleten servis so kais 4 filteri i ulje smeneto potisna lamela drug lager i zamaec reparirana prednica znaci koska nov akumulatorrecisi novi gui greaci na sedista ABS ESP kozni sedista servo volan el na prozori komandi na volan fabricko radio . isto taka i mercedesot ima el na stakla servo napret +pozadi diskovi odlicno socuvano {koska mece } moze i za kes kontakt 078 494 491
ekstra zamena
078494491
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации