Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

MERCEDES-BENZ W203 C 200 CDI

3 700 ЕУР

Се продава од: Томе Јаневски Денес 07:47 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Mercedes-Benz
Модел
200
СЕ ПРОДАВА MERCEDES BENZ W203 C200 CDI во солидна и исправна состојба, регистриран до септември 2019 година. Возилото поседува клима уред, ABS, централно заклучување, аларм, борд компјутер, темпомат и се останато што носи CLASSIC модел. Контакт телефон: 077 706 066; 070 586 069
Томе Јаневски
Кон почеток