Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz 200

800 ЕУР

Се продава од: Miki Денес 01:12 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Струмица
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Mercedes-Benz
Модел
200
Podatoci na tell br
Leaflet
Кон почеток