Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Mercedes-Benz 220 dizel 2001

2 900 ЕУР

Се продава од: Edi 26 авг. 10:55 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Дебар
Стил на каросерија
Седан
Марка
Mercedes-Benz
Модел
220
Napraveno cell servis ulje filteri sve smeneto
ima i zelen karton
2900 eu cena
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации