Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz e 220

1 400 ЕУР

Се продава од: nuri 09 мај 11:34 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Дебар
Стил на каросерија
Седан
Марка
Mercedes-Benz
Модел
220
mercedes E 220
registriran do 04.05.2020
4 novi gumi
malku potrosi
moze zamena
Leaflet
Кон почеток