Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz 220

3 350 ЕУР

Се продава од: Tomislav dodevski 05 дек. 22:03 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Локација
Куманово
Стил на каросерија
Седан
Марка
Mercedes-Benz
Модел
220
Prodavam Mercedes c220 dizel 2001g,so ful oprema,kozni sedista bel enterier,redistriran do oktomvri 2020,napraven kompleten servis,dve Zandi zimski gomi,I dr.
Tomislav dodevski
072268678
Leaflet
Кон почеток