Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes Benz cdi 220 avangard

3 500 ЕУР

Се продава од: Vlatko 10 јан. 15:50 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Неготино
Стил на каросерија
Седан
Марка
Mercedes-Benz
Модел
220
Kolata e vo dobra sostojba so 202000km
Viber 0038975773874
Leaflet
Кон почеток