Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz moze zamena za Golf 4 tdi

5 000 ЕУР

Се продава од: Omer 09 дек. 19:01 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи го ова возило 10.700 МКД / месечно

From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Sedan
Марка
Mercedes-Benz
Модел
220
Se prodava mercedes benz c 220 cdi site 4 gumi novi registriran cela godina moze zamena za golf 4 ili golf 5 tdi
Leaflet
Кон почеток