Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes E220

0 МКД

Се продава од: Prilep 19 фев. 18:21 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Прилеп
Стил на каросерија
Седан
Марка
Mercedes-Benz
Модел
220
Mercedesot e EXTRA socuvan nema maana se vi e objasnato na oglasot
2010 god
bela boja
Tittronik
ima pominato 180 000 km
gorivo nafta
MK registracija + Full OPREMA
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации