Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes 220 CDI -05 redizajn

0 ЕУР

Се продава од: Ѓоре 15 фев. 19:26 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Стил на каросерија
Седан
Марка
Mercedes-Benz
Модел
220
Се продава мерцедес 220 цди редизајн , 150 коња фул опрема, колата нема никаква забелешка во топ состојба, вреди да се види.
Цената е по договор.
(без замени)
Ѓоре
071778678
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации