Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz E clasa 220 CDI avtomatik

17 000 ЕУР

Се продава од: Vlatko 19 дек. 23:33 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Mercedes-Benz
Модел
220
Se prodava Mercedes E clasa 220 CDI Avtomatik, 230000 km pominato, ima prostor za dogovor , bez zameni. Kolata e redovno odrzavana...
Leaflet
Кон почеток