Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes 220

7 300 ЕУР

Се продава од: MEVLUD 06 септ. 15:07 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Жолта
Стил на каросерија
Седан
Марка
Mercedes-Benz
Модел
220
CE PRODAVA MERCEDES BENS ..DIESEL 220 CDI SO FULL OPREMA SVE TIP TOP RIGISTRIRENO DO 05 -09-2019 SO ZELEN KARTON VREDI DASE VIDI I NA VIBER KONT 070 757 331
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации