Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz C 220

3 650 ЕУР

Се продава од: Limun Денес 01:09 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Стил на каросерија
Седан
Марка
Mercedes-Benz
Модел
220
Kolata e servisirana kompletno vo dekemvri 2018 ,cemtrirana prednica, smeneto ulje i ploci vo menjac ,zimski gumi Novi od ovaa sesona vozeni 2 meseci.
Limun
Leaflet
Кон почеток