Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz E220cdi blutec avangard full oprema

Се продава од: Mercedes 15 дек. 15:16 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Седан
Марка
Mercedes-Benz
Модел
220
Se Prodava Mercedes-Benz E220cdi blutec Avangard 2010g full oprema
Navigacija
Tempomat
Komandi na vollan
ELEKTRIKA NA SITE stakla
Dvozonska klima i mnogu druga oprema
Cena po dogovor
071287214
Mercedes
071287214
Leaflet
Кон почеток