Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes CDI 220 1998

2 500 ЕУР

Се продава од: Fatmir 06 апр. 01:46 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Стил на каросерија
Седан
Марка
Mercedes-Benz
Модел
220
CDI , KLIMA , EL STAKLO , CENTRALNA , FUL OPREMA
Leaflet
Кон почеток