Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Mercedes Benz E220

4 800 ЕУР

Се продава од: Aleksandar 23 септ. 16:39 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Штип
Стил на каросерија
Седан
Марка
Mercedes-Benz
Модел
220
Se prodava Mercedes Benz E220 2003 god 150ks
Registriran do 11 mesec so zelen karton
Mercedeso e vo dobra sostojba, odrzuvana na vreme i moze da se vide i proba vo sekoe vreme. Ima moznost i za zamena
Povekje info na tell:
078/252-781
Aleksandar
078252781
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации