Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz 220 -13

21 000 ЕУР

Се продава од: Cla Вчера 08:22 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Тетово
Стил на каросерија
Седан
Марка
Mercedes-Benz
Модел
220
Единечен, економичен, за град и за долги патишта.
Leaflet
Кон почеток