Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes c 220

1 200 ЕУР

Се продава од: Dalibor 29 септ. 18:07 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Локација
Виница
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Mercedes-Benz
Модел
220
Avtomobilot e vo odlicna sostojba. Redovno servisiran. Registriran do 02 2021
Dalibor
071635326
Leaflet
Кон почеток