Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes e-240

7 200 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Sirmes 22 мај 09:38 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet

Sirmes

6 Огласи во продавницата

Opel zafira 1.9cdti 4 600 ЕУР
Fiat linea 1.3mjet 4 600 ЕУР
Mercedes atego 818 10 500 ЕУР
Citroen jumper ladilnik 8 600 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Велес
Стил на каросерија
Седан
Марка
Mercedes-Benz
Модел
240
Mercedesot e full od slovenska ambasada jas sum vtor sopstvenik 130kw183ks benzin/plin ,redovno servisirana novi letni i zimski gumi ,garazirana kola za uzivanje
Sirmes
Фирмата “СИРМЕС-ТД” ДООЕЛ увоз-извоз Велес се занимава со производство на прасиња, одгледување на товеници, колење на истите во сопствена кланица со имплементиран HACCP – систем и пласирање на свежо месо на домашниот пазар.
Посетете ја нашата продавница
Прикажи на мапата
071 213 059
http://www.sirmes.mk/
Leaflet

Sirmes

6 Огласи во продавницата
Fiat linea 1.3mjet 4 600 ЕУР
Opel zafira 1.9cdti 4 600 ЕУР
Mercedes atego 818 10 500 ЕУР
Renault Master Ladilnik 8 500 ЕУР
Кон почеток