Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz C250 TD -98

3 000 ЕУР

Се продава од: Lupco 17 дек. 02:37 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Берово
Стил на каросерија
Караван
Марка
Mercedes-Benz
Модел
250
Kolata e vo odlicna sosjtoba so celosna oprema.

***Airbag (vozac, sovozac i dvete predni vrati)
***Elekticni prozorci
***Elektricni retrovizori
*** ASR - protiv prolizguvanje
*** ABS
*** Aluminiumski bandazi 15ki
*** Klima
Kolata vredi da se vidi.
Leaflet
Кон почеток