Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz C 300 Hybrid -17

0 МКД

Се продава од: Eroll 14 јан. 01:25 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Куманово
Стил на каросерија
Седан
Марка
Mercedes-Benz
Модел
300
Mercedes C 300 Hybrid , 2017 , Amg x2 , Full Oprema , Redovno servisirana Mak Autostar.
Leaflet
Кон почеток