Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz -09 E clase 320 4x4

15 000 ЕУР

Се продава од: Enis 05 авг. 20:57 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Гостивар
Стил на каросерија
Седан
Марка
Mercedes-Benz
Модел
320
Mercedes benz 2009 E clase 320 4x4 km certifikati
Leaflet
Кон почеток