Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Mercedes-Benz R klasa 6 sedista

9 000 ЕУР

Се продава од: Dime Вчера 14:10 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Неготино
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Mercedes-Benz
Модел
320
Se prodava mercedes R klasa so 6 sedista dizel 2006 god, novi letni i zimski gumi michelin
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации