Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

MERCEDES-BENZ

0 МКД

Се продава од: Snezana Ilova 27 ноем. 13:57 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Неготино
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Mercedes-Benz
Модел
320
Se prodava mercedes vo odlicna sostojba,redovno servisan i so full oprema.
Snezana Ilova
071/399-161
Leaflet
Кон почеток