Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

MERCEDES BENZ E350 BLUE EFFICIENCY DIESEL

23 000 ЕУР

Се продава од: Nikola Miovski 10 јан. 13:02 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Берово
Стил на каросерија
Седан
Марка
Mercedes-Benz
Модел
350
Kolata e vo odlicna sostojba, vtor sopstvenik, necarineta,
cenata ne e fiksirana moze i po dogovor. Za poveke informacii na tel 079 238 822 PETAR
Nikola Miovski
079238822
Leaflet
Кон почеток