Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz Avtobus

4 500 ЕУР

Се продава од: Avdi 24 ноем. 02:27 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Mercedes-Benz
Модел
450
avtobus mercedes 405
Leaflet
Кон почеток