Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

MERCEDES-BENZ B 180 CDI 80 kw -06

4 500 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Prodazba na uvezeni avtomobili 05 дек. 19:54 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Prodazba na uvezeni avtomobili
FORD FOKUS 1.6 TDCI 90.ks.2006 god 3 200 ЕУР
VW GOLF 5 2.0 TDI 140 ks -04 3 999 ЕУР
AUDI A3 2.0 TDI 140 ks 2004 god. 3 500 ЕУР
FIAT SEDICI 1.9 multijet 122 ks. 4x4 2007god 4 750 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Делчево
Стил на каросерија
Хачбек
Модел
B 180
MERCEDES B 180 CDI 80 kw.2006 god.
So mnogu oprema i mnogu socuvana.
Kolata e uvezena od italija i poseduva servisna kniska i se plateni site davacki do registracija.
Prodazba na uvezeni avtomobili
  Online
0038971555599
Leaflet
Prodazba na uvezeni avtomobili
SKODA FABIA 1.4 TDI 75 ks. 2008 god 3 300 ЕУР
AUDI A3 2.0 TDI 140 ks -05 5 500 ЕУР
SEAT LEON 1.9 TDI 105 ks 2006 God 4 400 ЕУР
MERCEDES A 160 CDI 90 ks 2006 God 3 300 ЕУР
Кон почеток