Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz B 180

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Врба Шпед 24 окт. 09:57 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Кавадарци
Стил на каросерија
Мал автомобил
Модел
B 180
Врба Шпед
071227733
Leaflet

Врба Шпед

2 Огласи во продавницата
Daf 460 -08 i plikolica ladilnik -02 0 МКД
Кон почеток