Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz B 180

5 500 ЕУР

Се продава од: Predrag 27 окт. 16:48 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Куманово
Стил на каросерија
Мал автомобил
Модел
B 180
Se prodava Mercedes B180 cdi registrirana cela godina so full oprema Avangard
Predrag
070258536
Leaflet
Кон почеток