Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Mercedes-Benz B 180cdi 110ks avangarde koza 2007 MT Auto

6 200 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Avto plac MT AUTO 06 ноем. 09:38 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Avto plac MT AUTO

Avto plac MT AUTO

88 Огласи во продавницата

Toyota Yaris 1.0 70ks 145000km nova 2007 MT Auto 4 200 EUR
Fiat Bravo 1.9jtdm 120ks novo 2008 MT Auto 3 900 EUR
Mercedes-Benz B 180cdi 110ks unikat nov 2006 MT Auto 5 700 EUR
Kia Sportage 2.0 crdi 140ks 4x4 pdc 2010 MT Auto 6 900 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Охрид
Стил на каросерија
Хачбек
Модел
B 180
mercedes b 180 cdi 110 ks, avantgarde, 6 brzini
- 192000 km, koza, hrom paket
- 100% garancija za km
- servisna kniska posleedn golem servis vo mercedes na 181000 km

- kozen enterier
- klima (ladi perektno)
- komandi na volan
- tempomat
- bluetooth + usb za muzika
- nasloni za race napred i nazad
- senzori za svetla
- senzori za dozd
- zatemneti stakla fabricki
- hromirani lajsni
- abs esp asc sistemi za stabilnost
- 10 airbags
- harman kardon ozvucuvanje so 8 zvucnici i woofer
- multifunkcionalen bord kompjuter
- 4 el na stakla
- el na retrovizori
- webasto greenje
- halogenki
- alu bandazi novi gumi
- alarm
- follow me home led svetla pod retrovizori
- site stakla se isti, farovi stopovi, ne e nisto menuvano
- kolata e na originalni 192000 km so garancija
- kolata e kompletno servisirana
- smeneto novi diskovi novi plocki, masla filtri zategaci kais
- mnogu stegnato podvozje, motor perfekten
- kolata e bez zabeleska
- vo kolata nikogas ne e upotrebena zapalka
- unikat samo vo mt auto ! ! !

-- uvezena od italy....plateni davacki

---- bez zameni ---

lokacija: izlez na ohrid sprema bitola na 200m do benziskata makpetrol.

076 877 333
sledete ne i na facebook ** mt auto **
www.mt-auto.com
___________________________________
www.mt-auto.com
Avto plac MT AUTO
МT Ауто e лидер во продажбата на половни возила. Во нашиот авто плац може да пронајдете над 100 половни автомобили на лагер, од сите брендови. (Audi Bmw Mercedes Vw Fiat Ford Kia Opel Citroen Peugeot Nissan Toyota Kia Hyundai Mazda Alfa Seat Lancia Kia) 12 Години на пазарот докажан квалитет Сите наши возила се претходно проверени и се со сите платени давачки до регистрација. ЛОКАЦИЈА: Ние се наоѓаме на излезот на Охрид према Битола, на 200метри до бензинската пумпа на Макпетрол. Располагаме со повеќе модели на возила од големиот избор на брендови кои ги поседуваме. Може да ги посетите и нашите социјални мрежи на Fecebook: MT AUTO Instagram: mtauto_ohrid Телефон за контакт: 076 877 333
Посетете ја нашата продавница
Излез на Охрид према Битола 200метри до Макпетрол Прикажи на мапата
076877333
http://www.mt-auto.com
Avto plac MT AUTO
 
076877333
Avto plac MT AUTO

Avto plac MT AUTO

88 Огласи во продавницата
Toyota Yaris 1.0 70ks 145000km nova 2007 MT Auto 4 200 EUR
Citroen C3 1.4 eco energy benzin plin 2011 MT Auto 4 999 EUR
Fiat Bravo 1.9jtdm 120ks novo 2008 MT Auto 3 900 EUR
Audi A4 20 tdi 145ks 155000km novo 2009 MT Auto 9 800 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации