Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
 

Mercedes-Benz B 180cdi 110ks unikat nov 2006 MT Auto

5 700 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Avto plac MT AUTO 18 ноем. 21:38 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Avto plac MT AUTO

Avto plac MT AUTO

88 Огласи во продавницата

VW Touran 1.9tdi 105ks 7 sedista 2008 MT Auto 6 200 ЕУР
VW Polo 1.2 70ks 133000km klimatronik 2009 MT Auto 3 999 ЕУР
Fiat Grande Punto 1.3jtd 75ks multjet 2009 MT Auto 3 800 ЕУР
Chevrolet Spark 1.0 70ks benzin plin 107.000km 2012 MT Auto 4 200 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Охрид
Стил на каросерија
Хачбек
Модел
B 180
mercedes b 180 cdi 110 ks, elegance, 6 brzini
- 186000 km, koza, hrom paket
- 100% garancija za km

- klima (ladi perektno)
- komandi na volan
- tempomat
- park senzori
- bluetooth + usb za muzika
- nasloni za race napred i nazad
- senzori za svetla
- senzori za dozd
- zatemneti stakla fabricki
- hromirani lajsni
- abs esp asc sistemi za stabilnost
- 10 airbags
- harman kardon ozvucuvanje so 8 zvucnici i woofer
- multifunkcionalen bord kompjuter
- 4 el na stakla
- el na retrovizori
- webasto greenje
- halogenki
- alu bandazi novi gumi
- alarm
- follow me home led svetla pod retrovizori
- site stakla se isti, farovi stopovi, ne e nisto menuvano
- kolata e na originalni 186000 km so garancija
- kolata e kompletno servisirana
- smeneto novi diskovi novi plocki, masla filtri zategaci kais
- mnogu stegnato podvozje, motor perfekten
- kolata e bez zabeleska
- vo kolata nikogas ne e upotrebena zapalka
- unikat samo vo mt auto ! ! !

-- uvezena od italy....plateni davacki

---- bez zameni ---

lokacija: izlez na ohrid sprema bitola na 200m do benziskata makpetrol.

076 877 333
sledete ne i na facebook ** mt auto **
www.mt-auto.com
___________________________________
imame poveke vozila: bmw 320d a6 320 d 530d 530 d audi a4 1.9 tdi pezo peugeot 307 hdi a170 a 170 a140 a 140 c220 cdi c 220 c200 c 200 golf pasat passat mercedes stilo bravo meriva zafira 207 407 107 fiesta a 180 a 160 mazda 6 3 118 120 alfa 147 159 ibiza leon altea touran turan mondeo focus fokus corsa megane 206 astra vectra insignia e220 e 220
___________________________________
www.mt-auto.com
Avto plac MT AUTO
МT Ауто e лидер во продажбата на половни возила. Во нашиот авто плац може да пронајдете над 100 половни автомобили на лагер, од сите брендови. (Audi Bmw Mercedes Vw Fiat Ford Kia Opel Citroen Peugeot Nissan Toyota Kia Hyundai Mazda Alfa Seat Lancia Kia) 12 Години на пазарот докажан квалитет Сите наши возила се претходно проверени и се со сите платени давачки до регистрација. ЛОКАЦИЈА: Ние се наоѓаме на излезот на Охрид према Битола, на 200метри до бензинската пумпа на Макпетрол. Располагаме со повеќе модели на возила од големиот избор на брендови кои ги поседуваме. Може да ги посетите и нашите социјални мрежи на Fecebook: MT AUTO Instagram: mtauto_ohrid Телефон за контакт: 076 877 333
Посетете ја нашата продавница
Излез на Охрид према Битола 200метри до Макпетрол Прикажи на мапата
076877333
http://www.mt-auto.com
Avto plac MT AUTO
  Онлајн
076877333
Avto plac MT AUTO

Avto plac MT AUTO

88 Огласи во продавницата
BMW X3 2.0d 150ks 4x4 fejslift 2008 MT Auto 7 800 ЕУР
Peugeot 107 1.0 70ks 148000km facelift 2010 MT Auto 3 700 ЕУР
Renault Clio 1.2 101ks lux koza navi 2011 MT Auto 4 200 ЕУР
Renault Clio 1.5dci 70ks lux novo 2007 MT Auto 3 500 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации