Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

MERCEDES B 180 CDI FULL UNIKAT AUTO

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: SLAVCO 12 јун. 23:21 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
SLAVCO

SLAVCO

91 Огласи во продавницата

VW PASSAT 1.9 TDI 90ks FULL UNIKAT AUTO 0 ЕУР
OPEL CORSA 1.7 ISUZU FUL L -02 PRODADENA 0 ЕУР
PEUGEOT 206 1.1 FULL UNIKAT AUTO- 02 0 ЕУР
MERCEDES C 200 CDI 115 KS FULL NOVA KOLA -03 0 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Прилеп
Стил на каросерија
Хачбек
Модел
B 180
kolata e vo besprekorna sostojba registrirana i komplet servis.top cena za kes Mozi zamena so moja ili vasa doplata
SLAVCO
PRODAZBA I UVOZ NA AVTOMOBILI OD ITALIJA SO KOMPLET SREDENI DOKUMENTI DO REGISTRACIJA NA MK TABLICI
Посетете ја нашата продавница
UL.RADE IVANOSKI BR 15 Прикажи на мапата
070648687
SLAVCO

SLAVCO

91 Огласи во продавницата
FORD FOCUS 1.6 TDCI 90ks UNIKAT AUTO-06 0 ЕУР
OPEL CORSA 1.0 FULL UNIKAT AUTO 0 МКД
VW TOURAN 1.9 TDI 105 ks 6 brzini UNIKAT AUTO 0 ЕУР
VW GOLF 6 2.0 TDI 110 ks FULL UNIKAT AUTO 0 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации