Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
 

Mercedes-Benz B 180cdi nova servisna kniska 2011

6 399 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Авто Барон 25 ноем. 20:45 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Авто Барон

Авто Барон

12 Огласи во продавницата

Opel Corsa 1.2 16v cosmo perfektna 3 899 МКД
Ford C-max 1.8 16v 137.000km unikat uvoz Germanija 4 199 ЕУР
Fiat Punto 1.3mjet 66kw uvoz Holandija 3 450 ЕУР
Peugeot 207 1.4 sport 54kw nova uvoz Holandija 3 999 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Хачбек
Модел
B 180
kolata e vo besprekorna sostojba od prvi gazdi kupena so redovni servisi potvrdeno so servisni dokumenti novi gumi i napraveno komplet servis nemate nikakvi davacki po nejze osven registracija karoseriski e prva boja moze da si ja proverite vo bilo koj servis po vas izbor
full oprema
plateni se site davacki do registracija


.**** povelete vo avto baron ****


raspolagame so poveke vozila

се продава од:


avto baron
hristo tatarcev 276
потврден огласувач
076521251
Авто Барон
Авто Барон- кога сте по потрага на половен автомобил изберете Нас! Во нашиот авто плац, ќе пронајдете, широк избор на автомобили кои се во одлична состојба. Автомобилите се со одличен квалитет, максимално сочувани. Ние, нашиот увоз на автомобили го правиме од европските држави како Германија, Словенија, Швајцарија и др. Сите автомобили се купени од прв газда, редовно сервисирани, доколку сакате тоа може и Вие самите да го проверите во кој сакате овластен сервис за автомобили. Модели на автомобили кои ги поседуваме во нашиот авто плац се : - Lancia Ypsilon - Peugeot 508 - Opel Astra - Opel Zafira - Bmw 116 - Renault - Sealt leon - Toyota итн. Автомобилите кои се во нашиот авто плац се најчесто, автомобили во одлична состојба, максимално сочувани, проверени. Ние од наша страна Ве советуваме, пред да сакате да купите некој автомобил, може да дојдете во нашиот продажен плац да го погледнете да го пробате истиот, со тоа ќе добиете реална слика на автомобилот, за кој сте заинтересирани за купување. Ние сме тука да Ви помогнеме за да го изберете најдобриот автомобил кој одговара на вашите потреби и согласно вашиот буџет кој може да го издвоите за автомобил. Нашата локација е во Скопје, населба Кисела Вода- Припор, ул, Христо Татарчев бр 276. Ве очекуваме да не посетите! Може и да ја посетите и нашата продавница на Pazar3.mk каде што имаме широк асортиман на автомобили од различни брендови, за сечиј вкус. Информации за контакт : 076521251 avtobaron19@gmail.com Ве очекуваме !!!
Посетете ја нашата продавница
Ул. Христо Татарчев бр 276 Прикажи на мапата
076521251
Авто Барон
  Онлајн
076521251
Авто Барон

Авто Барон

12 Огласи во продавницата
VW Polo 1.6TDI 55kw 102000km perfektna 5 990 ЕУР
Opel Corsa 1.2 16v cosmo perfektna 3 899 МКД
VW Polo 1.2 51kw servisna kniska perfektna 5 650 ЕУР
Peugeot 207 1.4 sport 54kw nova uvoz Holandija 3 999 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации