Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Mercedes-Benz B180 avtomatik

4 990 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: LD Energy Internacional-Skopje 11 окт. 12:50 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
LD Energy Internacional-Skopje
Opel Vivaro 8 plus 1  rent a car 81 ЕУР
Opel Astra Automatic 1.4  rent a car 60 ЕУР
Lancia Delta -17 55 ЕУР
Citroen Berlingo -15  rent a car 47 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
Хачбек
Модел
B 180
Mercedes b180 2008год.
-автоматик-дизел
-направен редовен сервис.
-регистриран со зелен картон пред месец
дена.
☎️070 429 049
LD Energy Internacional-Skopje
LD Energy Internacional-Skopje
Ford Focus -17  rent a car 51 ЕУР
Skoda Fabia   rent a car 34 ЕУР
Chevrolet Spark -18  rent a car 30 ЕУР
Citroen Berlingo -15  rent a car 47 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации