Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz B180 disel -08

5 500 ЕУР

7 500 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: LD Energy Internacional-Skopje Вчера 14:28 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
LD Energy Internacional-Skopje
Opel Astra Automatic 1.4  rent a car 60 ЕУР
Agregat-Generator 2.2kw 18.000den. 300 ЕУР
VW Passat -15  rent a car 77 ЕУР
Skoda Fabia   rent a car 34 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
Хачбек
Модел
B 180
🚗 Pali vozi 🚙
*Napraven servis kompleten,
*Registriran cela godina so zelen karton,
mob:070-429-049
LD Energy Internacional-Skopje
070429049
LD Energy Internacional-Skopje
Great Wall Voleex -16  rent a car 34 ЕУР
Trdlo so razlicni vkusovi 100 МКД
Opel Astra Automatic 1.4  rent a car 60 ЕУР
Opel Vivaro 8 plus 1  rent a car 81 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации