Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz B 180 diesel

0 МКД

Се продава од: Zudi 27 окт. 09:29 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Струга
Стил на каросерија
Мал автомобил
Модел
B 180
Makin
Leaflet
Кон почеток