Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz B 180 ITNO

4 800 ЕУР

Се продава од: Сашо 23 ноем. 07:53 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Велес
Стил на каросерија
Хачбек
Модел
B 180
Registriran do juli, 2020 so zelen karton.
Mnogu mala potrosuvacka.
Bez investicii
Pali-vozi
Milica 075/25-65-65
Сашо
076443000
Leaflet
Кон почеток