Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

MERCEDES-BENZ B200 140 ks -06

5 400 ЕУР

Се продава од: Slave 18 септ. 23:38 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
Седан
Модел
B 200
Vo odlicna sostojba, napraveno kompleten servis, avtomatik
Leaflet
Кон почеток