Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Mercedes-Benz B200 140ks 2006

5 400 ЕУР

Се продава од: Slave Вчера 23:38 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
Седан
Модел
B 200
Vo odlicna sostojba, napraveno kompleten servis, avtomatik
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации