Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes b200 cdi sport

5 200 ЕУР

Се продава од: Ljupcho Вчера 22:53 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Кочани
Стил на каросерија
Хачбек
Модел
B 200
Se prodava mercedes benz b200 cdi 103kw 2006 godina automatik vo odlicna sostojba.Vozilo ima senzori za parkiranje napred i nazad,navigacija,panoramski krov,zatemneti prozori i stotuku mu e napraven servis so smena na ulje,filter za ulje,filter na motor i filter za klima ima i zelen karton.Poveke informacii na 077 617-467
Leaflet
Кон почеток