Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Mercedes-Benz B 200 uvoz od Norveska

0 МКД

Се продава од: Goran 24 јул. 06:53 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Кратово
Стил на каросерија
Седан
Модел
B 200
Колата е внесена од Норвешка 2019 година и е регистрирана на бугарски таблици .
Телефон за повеќе информации 004790169253 на Viber
Цена под договор!!!
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации