Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

FIAT SEDICI 1.9 M-JET 88KW.6-BRZINI 4X4 TERENEC

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: AUTO PLAC MIKI KRIVA PALANKA 15 септ. 13:01 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Стил на каросерија
Хачбек
Модел
B 200
-FIAT SEDICI 1.9 M-JET OPREMA-
-4 X 4
-KLIMATRONIK
-FABRICKI ZATEMNETA
-ALARM
-BORD KOMPJUTER
-TEMPOMAT
-FABRICKO RADIO CD
-SERVO
-KOZEN VOLAN SO KOMANDI
-RIKARDO SALON
-NOV AKUMULATOR
-CENTRALNO SO DALECINSKO
-ESP
-ABS
-BORD KOMPJUTER
-10 X AIR BEG
-ELEKTRIKI NA PROZORI
- NOVI GUMI
-PRVA BOJA
-HALOGENI
KOLATA E UVEZENA OD ITALIJA PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJA
CENATA NE E FIKSNA MOZE DOGOVOR...
--IMAME POGOLEM IZBOR NA VOZILA--
--AVTO PLAC MIKI—
VW-GOLF-POLO-LUPO-PASSAT-
-AUDI-A2-A3-A4-
-MERCEDES-E-C-A-
-BMW-320D-330D-
-OPEL-VECTRA-ZAFIRA-CORSA-
-FORD-FOCUS-FIESTA-
-FIAT-STILO-DOBLO-PUNTO-
-PEUGEOT-206-207-307-
-CITROEN-C1-C2-C3-C4-C5-
-SEAT-IBIZA-LEON
AUTO PLAC MIKI KRIVA PALANKA
Директен увоз на автомобили од Италија. Автомобилите се со сите платени давачки до регистрација.(Царина, Тиф,Хомологација и преведени документи). Ваше останува само регистрација Ауто АВАНГАРДЕ располага со различни марки на автомобили без конкуренција во цена и квалитет !!!! Авто плацот се наоѓа на влезот во Крива паланка !!!
Посетете ја нашата продавница
Ул.Моша Пијаде Бр.6 Крива Паланка Прикажи на мапата
071/323-626,071/611-389
AUTO PLAC MIKI KRIVA PALANKA
071/323-626,071/611-389
Leaflet
AUTO PLAC MIKI KRIVA PALANKA
FORD MONDEO 2.0 TDCI 6-BRZINI TITANIUM OPREMA NAVI 0 EUR
OPEL CORSA D 1.3 CDTI 55KW COSMO MODEL 0 EUR
SUZUKI IGNIS 1.3 DDIS M-JET EKSKLUZIV MODEL 0 EUR
OPEL ASTRA H 1.6 BENZIN METAN FABRICKI COSMO MODEL 0 EUR
Кон почеток