Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz B 200 CDI Avantgarde Full Oprema

6 100 ЕУР

7 200 ЕУР

Се продава од: Martin Вчера 23:33 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Охрид
Стил на каросерија
Хачбек
Модел
B 200
Возилото е одлично сочувано со највисоко ниво на опрема, донесено од Белгија од прв сопственик. Регистрирано цела година до 6.8.2021

Опрема:
- Панорама кров со електроника
- Кожен ентериер
- Команди на волан
- Bi-Xenon пратечки светла
- Навигација / DVD / AUX / 5 CD шаржер
- Фабричко премиум озвучување Harman/Kardon
- Фабрички subwoofer вграден во резервна гума
- Двозонски климатроник
- Греачи на седишта
- Електроника на сите прозори, напред и позади
- Сензор за дожд
- Паркинг сензори
- ABS и SRS безбедносни системи
- Фабрички вграден противпожарен апарат
- Фабрички аларм
- Рачен менувач со 6 брзини
- Летни гуми Bridgestone 2019

Променети дискови, плочки и амортизери.
Вреди да се види.

Повеќе фотографии во поголема резолуција на следниот линк: https://bit.ly/2Y23oPX

Контакт: 070 391 841
Leaflet
Кон почеток