Македонски | Shqip | English |

Mercedes- Benz B 200 cdi AUTOMATIC -06

Се продава од: Goko 14 јул. 10:46 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2006
Менувач: Автоматски
Километража: 190 000 - 199 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сина
Локација: Аеродром, Скопjе
Стил на каросерија:
Марка: B-класа / Mercedes-Benz
Модел: B 200
Se prodava Mercedes B200cdi 2006god, AVTOMATIK, klimatronik, parking senzori napred i nazad, letni i zimski gumi, multifunkcionalen volan, 193000km. BEZ ZAMENI. Kolata e odrzuvana redovno i e vo odlicna sostojba. Poveke info na 078266622
Нема посетени огласи
Кон почеток