Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE PRODAVA Mercedes Benz B200 cdi

5 200 ЕУР

Се продава од: Bekim sadiku Вчера 01:46 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Хачбек
Модел
B 200
Kolata e vo odlicna sostojba, servisirana redovno i zacuvana. Prednite stakla so rlektronsko otvaranje , elektrosko podesuvanje na retrovizori. klima , greaci na prednite sedista , komandi na volanot, triptronik, ksenon sialici, kuka, navigacija. Ima motor 103 kw Euro 4. Moze zamena za pomala kola avtomatik.
cena za kesh 5200 Evra , za zamena 5600 Evra.
Bekim sadiku
078 222 037
Leaflet
Кон почеток