Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz B 200cdi Avangard

3 550 ЕУР

Се продава од: Sashko 27 дек. 17:03 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Локација
Виница
Стил на каросерија
Хачбек
Модел
B 200
Voziloto e so ful oprema Avangard klima koza greaci panorama krov i dr.za poveke info.071242632
Leaflet
Кон почеток